12276. 453. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
1 000 HUF
27
0 HUF
cca 19. sz., Két puttós kegytárgy dísz. Fa, blondelmassza, szögek, korából adódó hiányos, kopott, repedt állapotban, m: 16 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras