Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 100

Bronz verseny lovas figura. 11 cm
12267.

4 000 HUF
10,36
11,43

13 darab faragott fa szobor, kopásokkal, sérülésekkel, hiánnyal, közte érdekes, jó darabokkal, m: 23 cm alatt
12268.

3 000 HUF
7,77
8,57
13

Szkarabeusz, hieroglifákkal. Faragott zsírkő, kopással, 9,5x7 cm
12269.

3 600 HUF
9,33
10,29

Mid-Century Figurative Art by Magda és Andrzej Nowakowscy (1938 - 2008): Alabárdos. Szobor, örvösművészeti réz. Jelzett: Magda i Andreze Nowakowscy. m: 14,5 cm /// Andrzej Jerzy Nowakowski Warszawa / Varsó. 1938. október 2-án született Lublinban. Miután Varsóba költözött, ahol befejezte az általános iskolát. Még annak befejezése előtt sikeres felvételi vizsgát tett a varsói Állami Képzőművészeti Középiskolába, ahol négy évig (1953-1957) tanult, és nagyon jó jegyeket kapott művészeti tárgyakból - rajz, festészet, szobrászat -. Az 1957-1966-os években kizárólag a művészeti munkának szentelte magát - akvarelleket és olajfestményeket festett, valamint vázlatokat és karikatúrákat rajzolt. Ebben az időszakban "fedezte fel" a művészi fémművességet, amely szerelme és szenvedélye lett, amely egész életében kitartott. Először fémből készítette első munkáit: ékszereket (karkötőket, gyűrűket, brossokat és nyakláncokat), és - ami egész életművének védjegyévé vált - egyedi figurákat.
12270.

Mid-Century Figurative Art by Magda és Andrzej Nowakowscy (1938 - 2008): Alabárdos. Szobor, örvösművészeti réz. Jelzett: Magda i Andreze Nowakowscy. m: 14,5 cm /// Andrzej Jerzy Nowakowski Warszawa / Varsó. 1938. október 2-án született Lublinban. Miután Varsóba költözött, ahol befejezte az általános iskolát. Még annak befejezése előtt sikeres felvételi vizsgát tett a varsói Állami Képzőművészeti K...

36 000 HUF
93,26
102,86

cca 1920-1930. "Fejér Vármegye" egyoldalas öntött bronz plakett, d: 110 mm
12271.

5 000 HUF
12,95
14,29

Egyiptomi fej, ónix, kis kopással, jelzés nélkül, m: 13,5 cm
12272.

4 000 HUF
10,36
11,43

Pausz Tivadar, Kassa: Rákóczi a lovon. Bronzírozott fém falidísz, 21x14 cm
12273.

2 400 HUF
6,22
6,86

Távol-keleti bölcs, faragott zsírkő szobor, fa talapzaton, m: 17 cm
12274.

2 000 HUF
5,18
5,71

cca 2000 Francia pop-art szobor: Tintin, Milou és Haddock Kapitány. Tematikusan válogatott képregényrészletekkel borított gipsz. Jó állapotban, m: 27 cm  "A pop-art 20. századi képzőművészeti irányzat. Angliában született az 1950-es években. Az 1960-as évek elejétől kezdve Amerikából terjedt el, de részben a dadaizmusban és a szürrealizmusban gyökerezik. A szó a popular rövidítéséből keletkezett, ami népszerűt jelent. A pop-art anyagai a popkultúra termékeiből merít. Ezek az anyagok, amelyek a mindennapi életben is nagy szerepet játszanak: az utca, a lakás tárgyai, plakátok, képregények, zászlók, hirdetések, jelszavak stb. A pop-art technikája széles: valóságos tárgyakat vesz át változtatás nélkül, újra előállítja a pontos másukat."
12275.

cca 2000 Francia pop-art szobor: Tintin, Milou és Haddock Kapitány. Tematikusan válogatott képregényrészletekkel borított gipsz. Jó állapotban, m: 27 cm "A pop-art 20. századi képzőművészeti irányzat. Angliában született az 1950-es években. Az 1960-as évek elejétől kezdve Amerikából terjedt el, de részben a dadaizmusban és a szürrealizmusban gyökerezik. A szó a popular rövidítéséből keletkezett, ...

30 000 HUF
77,72
85,71

cca 19. sz., Két puttós kegytárgy dísz. Fa, blondelmassza, szögek, korából adódó hiányos, kopott, repedt állapotban, m: 16 cm
12276.

1 000 HUF
2,59
2,86
27

Antik kerti törpe, festett, korának megfelelő állapotban, m: 25 cm
12277.

4 000 HUF
10,36
11,43

Milo jelzéssel: Női akt. Bronz, kőtalapzaton, m: 53 cm (talapzattal együtt)
12278.

50 000 HUF
129,53
142,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF