12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
A Balaton Tudományos Tanulmányozásának Eredményei. Lóczi Lajos, lóczi: A Balaton környékének geologiai képződményei és ezeknek vidékek szerinti telepedése. Bp. 1913. Kilián. (Hornyánszky ny.) VIII, [1] + 617 p. + 1 t. (tábl., kihajtható) 15 mell. (kihajtható; ebből 3 színezett Borító sérült. Modern félvászon kötésben