Toys, board-games

Number of items: 77

Kétpúpú teve, dromedár, műanyag játék, jó állapotban, 16×20 cm
13080.

1 200 HUF
3,11
3,43

Backgammon, dáma játék fa dobozban 15x18 cm kinyitva
13081.

5 000 HUF
12,95
14,29

Max Zapf baba, jelzéssel, kopással, m: 46 cm
13082.

1 600 HUF
4,15
4,57

TT Berliner Bahnen 5 darab klf vasúti kocsi modell, jó állapotban, (néhol sérült) dobozában, közte Art 5210, Art 4820, Art 4411, Art 4710, Art 4223
13083.

8 000 HUF
20,73
22,86

TT Berliner Bahnen 5 darab klf vasúti kocsi modell, jó állapotban, (néhol sérült) dobozában, közte Art 4322, Art 3711, Art 4420
13084.

8 000 HUF
20,73
22,86

TT Berliner Bahnen 5 darab klf vasúti kocsi modell, jó állapotban, (néhol sérült) dobozában, közte Art 4710, Art 4223, Art 4419
13085.

8 000 HUF
20,73
22,86

TT Berliner Bahnen 20 2003 mozdony modell, 1:120, jó állapotban, dobozában
13086.

3 000 HUF
7,77
8,57
16

TT Berliner Bahnen Art. 2410 mozdony modell, 1:120, jó állapotban, dobozában
13087.

3 000 HUF
7,77
8,57
20

TT Berliner Bahnen 107 001-8 mozdony modell, 1:120, jó állapotban, sérült dobozában
13088.

3 000 HUF
7,77
8,57

7 db II. világháborús katonai modell jármű, műagyag, eredeti csomagolásban, egyik sérült, h: 7,5 és 12 cm között
13089.

9 000 HUF
23,32
25,71

Egy doboznyi fém játék autó Durago, Corgi, stb vegyes állapotban
13090.

5 000 HUF
12,95
14,29

Fa játékkészlet, dominó és golyós játék, 17×14×6 cm
13091.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF