2 000 HUF
20
John Hunter: Clocks - an illustrated history of timepieces. New York, 1991, Crescent Books. Angol nyelven. 160 p. SzÃnes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papÃr védÅ‘borÃtóval.