3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Marton László: Életutam. Bp., 2010, Marton Galéria. A művész özvegye által DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.