6 000 HUF
Waltraud Neuwirth: Glas 1905-1925. Vom Jugendstil zum art deco. Band I-II. Glass 1905-1925. From art noveau to art deco. Volume I-II. Wien, 1985-1987, Selbstverlag Dr. Waltraud Neuwirth. Német és angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, kopott papírborítókkal, az I. köteten kis szakadással.