6. Országos Kisplasztikai Biennálé. Pécs, 1979. Szerk: Romváry Ferenc. Pécs, 1979, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, többek közt Fajó János, Gellér B. István, Jovánovics György, Kő Pál, Nádler István, Schrammel Imre, Vilt Tibor alkotásainak reprodukcióival illusztrálva.
VII. Országos Kisplasztikai Biennálé. Pécs, 1981. Pécs, 1981, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, többek közt Fajó János, Gellér B. István, Halász Károly, Keserü Ilona, Nádler István, Schrammel Imre, Vilt Tibor alkotásainak reprodukcióival illusztrálva.
Svetlana Alpers: Hű képet alkotni. Holland művészet a XVII. században. Németh István előszavával. Ford.: Várady Szabolcs. Egyetemi Könyvtár. Bp.,2000, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
Szabó Vladimir 2 db kiállítási katalógusa: Kratochwill Mimiv (szerk.): Szabó Vladimir festőművész kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1980. Fekete-fehér, képekkel, Szabó Vladimir műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés. + Szabó Vladimir Munkácsy-díjas festőművész kiállítása. Budapest, 1973, Csók István Galéria. Fekete-fehér, képekkel, Szabó Vladimir műveinek reprodukcióival illusztrál...
D. Fehér Zsuzsa: Imre István akvarelljeinek kiállítása. Imre István (1918-1983) által DEDIKÁLT! Budapest, 1968, Képcsarnok Csók István Galéria. Fekete-fehér, képekkel, Imre István műveinek reprodukcióival illusztrált. Kihajtható katalógus.
Vörös Géza (1897-1957). Bp., 1997, Magángyűjtők Galériája. Színes képekkel, Vörös Géza műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.