Books: Architecture, Art

Number of items: 362

18598.

2 000 HUF
5,18
5,71

Sonkoly Károly: A klasszicista Pécs építőmestere - Piatsek József (1781-1854). Pécsi Regélő 1. Pécs, 2003, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18599.

2 000 HUF
5,18
5,71

Manoscritti. Miniature. Incunabuli legature. Libri figurati dei secoli XVI e XVIII. (Kiállítási és árverési katalógus). Milano, 1927, Libreria Antiquaria Ulrico Hoepli, (6)+173+(3) p. + 110 t. Olasz nyelven. Átkötött egészvászon-kötésben, részben kissé laza fűzéssel, tulajdonosi névbélyegzővel, az első 11 oldalon ceruzával beírt árakkal.
18600.

2 400 HUF
6,22
6,86

18601.

2 400 HUF
6,22
6,86

18602.

3 600 HUF
9,33
10,29

Rózsa György: "Itt nyújt az élet örömet, fájdalmat, tövist és rózsákat". Kőrössy Albert Kálmán és a Munkácsy utcai gimnázium Bp., 2014. Pauker. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval
18603.

2 400 HUF
6,22
6,86

Nagy Zoltán - Szulovszky János szerk.: A vasművesség évezredei a Kárpát-medencében. Szombathely, 2009, 260 p, kiadói papírkötésben, szép állapotban.
18604.

3 800 HUF
9,84
10,86

Balló László: Melchior Hefele bútorművészete Szombathelyen, Szülőföld Könyvkiadó, Szombathely, 2016. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag képanyaggal illusztrált, olvasatlan, szép állapotban
18605.

3 800 HUF
9,84
10,86

KISOSZ Füzetek, 3 db: Óraismeret. Összeállította: Vályi Huba. Hn.,1990, Printself Kft,(Szövorg-ny.), 174 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, néhány oldalon tollas jelöléssel, jegyzetekkel. + Ékszerismeret. Drágakövek, nemesfémékszerek és dísztárgyak, régi és antik nemesfém tárgyak. Összeállította: Gazdig Tibor. Hn., 1990, Printself Kft,(Szövorg-ny.), 161 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Benne nemesfém és ötvös jelzésekkel. Kiadói papírkötés, borítón és címlapon kisebb szakadással, borítón és néhány kevés oldalon ceruzás és tollas jelöléssel, jegyzetekkel. + Kenessei András: Bútor- és műtárgyismeret. Hn., 1990, Printself Kft,(Szövorg-ny.), 152 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, sérült kötéssel, néhány oldalon ceruzás és tollas jelöléssel, jegyzetekkel.
18606.

KISOSZ Füzetek, 3 db: Óraismeret. Összeállította: Vályi Huba. Hn.,1990, Printself Kft,(Szövorg-ny.), 174 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, néhány oldalon tollas jelöléssel, jegyzetekkel. + Ékszerismeret. Drágakövek, nemesfémékszerek és dísztárgyak, régi és antik nemesfém tárgyak. Összeállította: Gazdig Tibor. Hn., 199...

3 800 HUF
9,84
10,86

18607.

2 800 HUF
7,25
8,00

Maria Costantino: A Louvre kincsei. Ford.: Engi Csilla. Debrecen, én., Hajja és Fiai. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt, kissé gyűrött papír védőborítóban. + Alain Nave: A Louvre. Bp., [1998], Balassi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18608.

3 400 HUF
8,81
9,71

Pasteiner Gyula: A művészetek története. A legrégibb időktől napjainkig. 352 ábra a szövegben. Bp., 1885, Franklin, XIII+3+763 p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói álbordás egészbőr-kötés, mintás lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, javított gerinccel.
18609.

3 600 HUF
9,33
10,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF