Books: Architecture, Art

Number of items: 362

Perényi Imre 3 műve:   Település tervezés. Városépítéstan II. rész. Bp., 1958 - 1963, Tankönyvkiadó. 1. és 2. kiadás.;   A korszerű város. Gondolatok a várostervezés múltjáról és jövőjéről. Bp., 1967., Műszaki.;   Valamint 2 további művészeti könyvtétel:   Kóródi József - Kőszegfalvi György: Városfejlesztés Magyarországon. Bp., 1971., Kossuth.;   Városrendezés Magyarországon. Összeáll.: Virágh Pál. Bp., 1968., Városépítési Tudományos és Tervező Intézet.  Különféle kötésekben. Változó állapotban.
18622.

Perényi Imre 3 műve: Település tervezés. Városépítéstan II. rész. Bp., 1958 - 1963, Tankönyvkiadó. 1. és 2. kiadás.; A korszerű város. Gondolatok a várostervezés múltjáról és jövőjéről. Bp., 1967., Műszaki.; Valamint 2 további művészeti könyvtétel: Kóródi József - Kőszegfalvi György: Városfejlesztés Magyarországon. Bp., 1971., Kossuth.; Városrendezés Magyarországon. Összeáll.: Virágh Pál...

2 400 HUF
6,22
6,86

Lyka Károly 6 könyve:  A táblabíró világ művészet. Magyar művészet 1800-1850.;  Közönség és művészet a századvégen. Magyar Művészet. 1867-1896.;  Magyar művészélet Münchenben. Magyar Művészet. 1867-1896.; Festészeti életünk a millenniumtól az első világháborúig. Magyar Művészet 1896-1914.; Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914.;  Festészetünk a két világháború között. Visszaemlékezések 1920-1940.; Bp., 1981-1984., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18623.

Lyka Károly 6 könyve: A táblabíró világ művészet. Magyar művészet 1800-1850.; Közönség és művészet a századvégen. Magyar Művészet. 1867-1896.; Magyar művészélet Münchenben. Magyar Művészet. 1867-1896.; Festészeti életünk a millenniumtól az első világháborúig. Magyar Művészet 1896-1914.; Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914.; Festészetünk a két világháború között. Visszaeml...

1 800 HUF
4,66
5,14

Jerome Bosch. hn, 1963., Amis des Arts. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói karcos, kissé kopott papír védőborítóban.
18624.

1 000 HUF
2,59
2,86

A magyar grafika külföldön. Bécs 1919-1933. (Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria grafikai gyűjteménye alapján). Szerk.: Born Miklósné. (Bp., 1982), Magyar Nemzeti Galéria, 72 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
18625.

1 400 HUF
3,63
4,00

18626.

1 000 HUF
2,59
2,86

18627.

1 000 HUF
2,59
2,86

Deim Pál festőművész kiállítása. Szentendre, 1969, Ferenczy Múzeum, 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
18628.

3 000 HUF
7,77
8,57

18629.

3 000 HUF
7,77
8,57

18630.

3 000 HUF
7,77
8,57

Bak Imre: Festmények, Gemälde, Paintings. Szerk.: Simon Zsuzsa. Bp., 1987, Műcsarnok. Kiállítási katalógus, színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
18631.

1 600 HUF
4,15
4,57

18632.

2 400 HUF
6,22
6,86

18633.

2 800 HUF
7,25
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF