Books: Architecture, Art

Number of items: 362

18646.

2 000 HUF
5,18
5,71

Birkás Ákos művek / Works 1975-2006. Werke 1975-2006. Bp., 2006., Ludwig Múzeum - Kortárs Művészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés. Megjelent 1700 példányban.
18647.

2 000 HUF
5,18
5,71

Verebélyi Kincső: Nép, ipar, művészet. Debrecen, 2019, Debreceni Egyetem Néprajzi Tanszék-Debreceni Egyetemi Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18648.

1 800 HUF
4,66
5,14

Mai enciklopédia. Szerk.: Csetényi József, Erdődy Elek, Gáspár Elek. Az egyik szerkesztő, Erdődy Elek által DEDIKÁLT példány. hn.,(1941), Liber,(Hungária-ny.) Kiadói félvászon-kötés.
18649.

2 400 HUF
6,22
6,86

Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor, 1 (címkép) t. +188 p. A 99. oldaltól a 188. oldalig gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói javított félvászon-kötés, Számozott (179./200) és a szerző Tóth Ervin (1910-1999) művészettörténeti író által ALÁÍRT példány.
18650.

2 000 HUF
5,18
5,71

Ryo Kan: 44 haiku. Terebess, Budapest, 1999. Kiadói papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
18651.

1 200 HUF
3,11
3,43

Magyarország műemlékjegyzéke - Bács-Kiskun megye. Kulturális Örökségvédelmi Hivatal, Budapest, 2005. Gazdag képanyaggal, kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban.
18652.

1 200 HUF
3,11
3,43

Czigány Magda: Néző a képben. Czigány Magda (1935-) művészettörténész által Haraszty István (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész részére DEDIKÁLT! London, 1973, Szepsi Csombor Kör. Kiadói papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
18653.

2 000 HUF
5,18
5,71

Kroó András: Szökés. A szerző, Kroó András (1958-) rendező, író, forgatókönyvíró által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT példány! Bp., 2011, Syllabux. Kiadói papírkötés.
18654.

1 800 HUF
4,66
5,14

Bilder zur Literatur Figura 1971. Internationale Buchkunst-Ausstellung. Leipzig, 1971. Bearbeitet von Ausstellung und Katalog: Rudolf Mayer. Dresden, 1971., VEB. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, közte Kondor Béla, Pablo Picasso és mások. Kiadói papírkötés.
18655.

3 200 HUF
8,29
9,14

Rockenbauer Zoltán: Matzon Ákos. Szerk.: Molnár Magda. Bp., 2012, Faur Zsófi Galéria és Könyvkiadó. Magyar, angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18656.

2 200 HUF
5,70
6,29

18657.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF