2 db katalógus: Kovács Margit gyűjtemény. A kiállítást rendezte, a katalógust összeáll.: Petényi Katalin. Szentendre, 1978, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Molnár László: Herendi porcelán díszmű. Kecskemét, 1967, Bács-Kiskun megyei Nyomda, 42 p. Kiadói tűzött papírkötés. + 6 db Herendi porcelán prospektus (Rotschild, Viktória, Indiai kosár...
Kozák Csaba: Alátét. / Coaster. Válogatott kiállítás-megnyitók és írások kortárs magyar művészekről. Bp., 2002, Orpheusz. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Magyar műhely: 40 év. Címlapok, fényképek, dokumentumok. Szerk.: L. Simon László. Bp., 2002, Magyar Műhely. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Schriftbilder Bilderschrift. Szerk.: Astrid Bextermöller. hn., 2004., Galeria von Bartha. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol és német nyelven. Kiadói papírkötés.
Passuth Krisztina: A nyolcak festészete. (Berény, Czóbel, Czigány, Kersnstok, Márffy, Orbán, Pór, Tihanyi). Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Passuth Krisztina, a szerző által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek és feleségének DEDIKÁLT!
Perneczky Géza: Tanulmányút a pávakertbe. Perneczky Géza (1936-) Széchenyi-díjas magyar művészettörténész, képzőművész, festő, író által Haraszty István (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT! Bp., 1969, Magvető. Megjelent 2100 példányban. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
Més-záros István: Mox nox. A szerző, Més-záros (Mészáros) István (1959-) költő, festőművész által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek DEDIKÁLT példány. Magyar Műhely Baráti Kör Füzetek 43. Párizs - Bécs - Bp., 1996., Magyar Műhely. Kiadói papírkötés.
1938 Budapesti Építőmesterek Ipartestülete tagnévsor. 1938 július végén. Bp., 1938., Budapesti Építőmesterek Ipartestülete,(Stephaneum-ny.), 20 p. Kiadói papírkötés.
Budapesti Építőmesterek Ipartestülete alapszabályai. Bp., 1939, Tokaji-ny., 29 p. Kiadói foltos papírkötés, a borítón bélyegzéssel, de belül jó állapotban.
Én így láttam. Vágó János ólommetszetei. Szeged, 1963 . Alföldi-ny., 5 sztl. lev. + 23 t. (ólommetszetek). Kiadói félvászon mappában, kissé foltos borítóval.