Ledács Kiss Aladár, Szüts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1963, Gondolat. Első kiadás. Számos fekete-fehér és színes képpel illusztrálva. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel.
Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.
Mai magyar múzsa 1930. Szerk. Vajthó László. Bp., Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, a szerzők portréival illusztrálva. Néhány lap és a hátsó borító kissé hullámos
VízUállásjelentés. Irodalmi antológia. Anthology of literature. Szerk.: L. Simon László. Magyar Műhely Baráti Kör Füzetek 33. Párizs-Bécs-Bp, 1995, Magyar Műhely. Kiadóipapírkötés
Hárs Éva: Zsolnay kerámia. Vezető az állandó kiállításhoz. Janus Pannonius Múzeum Művészeti kiadványai 34. Pécs, 1980, Szikra-ny. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Zsolnay jelzésekkel. Kiadói kissé kopott papírkötésben.
Budapest Építészeti Nívódíja 2020. Szerk.: Fontana Vera, Bretz Annamária, Csapó Balázs. Bp., 2020, Budapesti Építészeti Kamara. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2002 Aica - Füzetek I. Fejezetek a magyar művészetkritikából. Szerk.: Andrási Gábor, Tatai Erzsébet, Zwickl András. Bp.,2002,Műkritikusok Nemzetközi Szövetsége Magyar Tagozata. Kiadói papírkötés.