Books: Architecture, Art Number of items: 362
2987578
18781
453
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szilágyi Gábor: Daguerre. A fényképezés felfedezésének története. Bp., 1987, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
3002740
18782
453
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Völckers, Otto: Dorf und Stadt. Eine deutsche Fibel. Leipzig, 1942, L. Staackmann, 130+(2) p. Számos szövegközi illusztrációval. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban,
1 200 HUF
3019160
18783
453
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Az én múzeumom c. művészeti sorozat 9 kötete. Bp., (cca 1965-1975), Képzőművészeti Alap. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban, részben beragasztott, részben felhasználható képmellékletekkel, teljességre nem ellenőrzött.
1 000 HUF
2986003
18784
453
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Pálffy Katalin: Ki szoborkönyv. Bp., 2000, Csepel Galéria. Kiadói papírkötés
1 000 HUF
2971505
18785
453
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Megoldják! Karikatúrák Kínából. Válogatta: Steinert Ágota. Terebess, Budapest, 1999. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
1 200 HUF
2938717
18786
453
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lucien Hervé: Az építészet nyelve. Fényképek Paul Valéry szövegéhez. Bp., 1983, Corvina. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal, Lucien Hervé fotóival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
2938707
18787
453
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Mendöl Zsuzsa: Málnai Béla. Architektúra sorozat. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
3021928
18788
453
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Történeti festő a XX. században: András Tibor. Sümegi György elemző tanulmányával. Bp., 2017, Argumentum. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
3019666
18789
453
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Wolfgand Schwatlo: M. J. Hummel. Sammlerhandbuch. Teil I: Raritäten und Sammlerstücke. Mit ca. 260 Farbabbildungen und ca. 3300 Wertangaben. Niedernhausen, 1993, Schwatlo GmbH. 192 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, néhány lapon magyar nyelvű tollas jegyzetekkel.
1 600 HUF
2988822
18790
453
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szabó László: Magyar festőművészet. Bp., 1916, Élet. Kiadói egészvászon-kötés
1 600 HUF
3022360
18791
453
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kelemen Lajos: Művészettörténeti tanulmányok. I. köt. Bukarest, 1977, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
1 600 HUF
3019283
18792
453
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 db kötésmintakönyv: Moldován Katalin - Fejér Katalin: Aranykéz kötésmintakönyv. Bp., 1986, IDEA Iparművészeti Vállalat. Első kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Bánk Lászlóné - Gyulai Irén - Németh Józsefné: Kötőmintakönyv. Bp., 1987, Minerva. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon hiánnyal.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035