1911-1912 Művészet folyóirat 3 évfolyama. Szerk. Lyka Károly. 1911 X. évf. 1-10. sz. + egy duplum: 5. sz., 1912 XI. évf. 1-10. sz., 1913 XII. évf. 1-10. sz. Papírkötésekben, változó állapotban, közte szakadozott, széteső, és elvált borítójú, de jó állapotúak is.
Egri Mária: Sváby Lajos. Kugler Könyvek. Bp., 2008, T'Art Alapítvány, 326+5 p. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióval gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
Rembrandt 400. Rézkarcok és rajzok. Etchings and drawings. A kiállítást rendezte és a katalógust írta: Gerszi Teréz. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
Daniela del Pesco: L'Architettura del Seicento. Storia dell'arte in Italia. Torino, 1998., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.