Balogh Jolán: Kolozsvári kőfaragó műhelyek XVI. század. Szerk.: Beke László és Marosi Ernő. Bp., 1985., MTA Művészettörténeti Kutató Csoportja, 441 p. Az oldalszámozás után a 288 fekete-fehér fotóval illusztrált. Egyedi könyvkötői átkötött aranyozott egészbőr-kötés, ex libris bejegyzéssel, szép állapotban.
Francisco Goya: The Disasters of War. With a new Introduction by Philip Hofer. New York, 1967, Dover Publications Inc. Hasonmás kiadás, Goya műveinek fekete-fehér reprodukcióival illusztrálva. Angol és spanyol nyelvű bevezetőkkel. Kiadói papírkötés. / Facsimile edition, illustrated with black-and-white reproductions of Goya's works. With prefaces in English and Spanish language.
Kincses Károly - Kolta Magdolna: 97 év a XX. századból: Stefan Lorant. A magyar fotográfia történetéből 10. (Kecskemét), 1997, Magyar Fotográfiai Múzeum. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.