A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.
Krüger, Arne: Spezialitäten aus aller Welt. das große Kochbuch der Nationalgerichte. Salzburg, 1969, Andreas Verlag. Műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
Vegyes kertészeti könyv és nyomtatvány tétel, össz. 13 db: Karmacsi Bertalan: Útmutató a tömeges termesztésre alkalmas gyümölcsfajtákról. Bp., 1942, M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Kertészeti Ügyosztálya + Kisdi Ferenc: Útmutató gyümölcsös telepítésére és a gyümölcsfák ültetésére. Bp., 1942, M Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Kertészeti Ügyosztálya. + Dr. Urbányi Jenő: Gyümölcsfák betegségei...