16 000 HUF
1942 Magyar Családtörténeti Szemle. Genealogiai és heraldikai szaklap. Szerk.: Baán Kálmán. VIII. évfolyam - 1942. (Teljes évfolyam egy kötetben). Veszprém, 1942, Egyházmegyei Nyomda. Szövegközi és egészoldalas képekkel, kihajtható táblázatokkal. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval.