5 000 HUF
Andor József: Nagy Lajos magyar király. (1326-82.) Regényes korrajz. Bp., 1908., Szent István-Társulat, 196 p. Kiadói aranyozott, festett, Nagy Lajos képével díszített szecessziós egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, ajándékozási bejegyzéssel.