6 000 HUF
Angyal Dávid: Magyarország története II. Mátyástól III. Ferdinánd A Magyar Nemzet Története VI. kötete Szerk. Szilágyi Sándor. Bp.,1898, Athenaeum. Rendkívül gazdag illusztrációs anyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, minimális kopással