18330. 453. Closed Online auction Books: History
1 800 HUF
0 HUF
Kossuth Lajos. Kortársak 3-4. füzet. Kortörténeti Könyvtár. Szerk.: Kőrösi László. Bp., 1894,"Hazánk", 175+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras