6 000 HUF
Marczali Henrik: Magyarország története III. Károlytól a Bécsi Congressusig. (1711-1815.) A magyar nemzet története. VIII. köt. Szerk. Szilágyi Sándor. Bp.,1898, Athenaeum. Rendkívül gazdag illusztrációs anyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, minimális kopással