2 400 HUF
Moravek Endre: Nagymagyarország nemzetiségei. Mult és jelen. Kincsestár - A Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára 4. sz. Bp., 1934, Magyar Szemle Társaság, 78+(2) p. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel.