18306. 453. Closed Online auction Books: History
3 000 HUF
16
0 HUF
Napoleon Album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., Pesti Napló. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tg