18315. 453. Closed Online auction Books: History
3 600 HUF
0 HUF
Olysói Gabányi János: A magyar nemzet története I-II. köt. Bp., 1927., M. Kir. Honvéd Minister, (Stephaneum-ny.), 200 p.+ 3 t. ; 288 p.+ 2 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítókkal.
Photo of the item taken by : tg