18263. 453. Closed Online auction Books: History
7 000 HUF
0 HUF
Péczely József: A magyarok' történetei Ásiából kijöveteleköktől fogva a' mai időkig. Debreczenben, 1837, Tóth Lajos, 480 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.
Photo of the item taken by : karap_norbert