1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Szekfű Gyula: Felelet a száműzött Rákóczi dolgában. Különlenyomat az Akadémiai Értesítőből. Bp., 1914., Benkő Gyula, 12 p. Későbbi félvászon kötésben, papírborítót ráragasztották, borítón aranyozott címkével, belső kötéstáblán Ex libris dr. Kovács József.