Csizmadia Andor: A magyar közigazgatás fejlődése a XVIII. századtól a tanácsrendszer létrejöttéig. Bp., 1976, Akadémiai. Vászonkötésben, kiadói papírborítással.
Arató Endre: A magyarországi nemzetiségek nemzeti ideológiája. Sajtó alá rendezte, az Utószót és a Források és irodalom c. fejezetet írta: Niederhauser Emil. Bp., 1983, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
József nádor. Egy alkotó élet írásban és képben. 1776-1847. Összeáll., a képeket vál. és a szöveget írta Lestyán Sándor. Bp. 1943, Posner. Gazdag képanyaggal. Fűzve, színes kiadói papírborítóban. Rossz állapotú szakadt.
Szinai Miklós - Szűcs László: Horthy Miklós titkos iratai. Az iratokat sajtó alá rendezte, magyarázó szövegekkel és jegyzetekkel ellátta: - - és - - . Magyar Országos Levéltár. Bp., 1965, Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés
Bölöny József: Magyarország kormányai 1948-1975. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Benne az Antall József kormányának kormánylistájával. Valamint az 1994-es Magyar Közlöny 74., és 77. számainak fénymásolataival. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.