1 600 HUF
Magyar Zsidó Lexikon. Szerk.: Ujvári Péter. Bp., 1929, Magyar Zsidó Lexikon,(Pallas-ny.), 16+1028 p. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kopott, foltos, sérült borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, az utolsó lapon és a hátsó szennylapon kis lyukkal, 3 lap kijár.