1 800 HUF
Magyarra forditott imakönyv Izráeliták számára. Legujabb teljesen átdolgozott kiadás. Bp., 1901, Schlesinger Jos. könyvkereskedése, 1 sztl. lev.+ 430+(2) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, a borítón némi kopással.