[Werbőczy István (1465-1541)] Werbőczy István: Tripartitum opus juris consuetudinarii regni Hungariae. Magyarország szokásos jogának hármaskönyve. Az eredeti kiadás latin szövegét közölte, magyarra fordította, jegyzetekkel és a mű történetének megírásával kísérte Csiky Kálmán. Bp., 1894, M. Kir. Egyetemi Nyomda, XXX+2+560 p. Latin és magyar nyelven. Korabeli aranyozott, kissé laza félvászon kötésb...
[Bencsik József (1764?-1827)]: Josephus Bencsik: Repertorium juris publici, privati, et criminalis Hungarici, seu Index universalis personarum, rerum, et actionum ex jure consvetudinario Verböczii. articulis comitialibus, et tavernicalibus, decisionibus curiae regiae, urbario, et praxi criminali, quem ordine alphabetico, juxta chronologicam legum seriem adornavit Josephus Bencsik... Posonii, 1821....
1906 Jogtudományi közlöny XL. évf. 1-52. sz. (Teljes évfolyam). Szerk.: Dárday Sándor, Fayer László, Balog Arnold. Bp., 1906, Franklin-Társulat, VII+(1)+454 p. Egybekötve, korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, a címlap sérült, javított.
Kazaly Imre: A katholikus egyházjogtan kézi könyve, különös tekintettel Magyarország jogi viszonyaira. I-. kötet Negyedik kiadás. Vácz, 1888. Mayer Sándor. 368p. Kiadói, sérült papírborítóval, felvágatlan