3 200 HUF
A M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár iratanyagának áttekintése. Bp., 1930, M. Kir. Hadtörténelmi Levéltár Főigazgatósága, 308 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány lap sérült, javított.