Der Deutsch-Französische Krieg 1870-1871. Redigirt von der kriegsgeschichtlichen Abtheilung des Großen Generalstabes. Zweiter Theil, Geschichte des Krieges gegen die Republik. Zweiter Band, des Gesammtwerkes IV. Band. Berlin, 1880, E. S. Mittler & Sohn. Német nyelven Térkép-mellékletekkel. Korabeli félbőr kötésben, sérült és hiányzó gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, intézmé...
Ditfurth, Moritz, Freiherr von (1840-1929): Benedek und die Taten und Schicksale der k. k. Nordarmee 1866. Erster Band. [I. köt.] Vom Ausbruch des Krieges bis zu der Schlacht bei Königgrätz. Wien, 1911, L. W. Seidel & Sohn, XVIII+300+(40) p. + 2 térkép-melléklet (Übersichskarte für die Operationen der k. k. Nordarmee im Jahre 1866.; Generalkarte des Operationsraumes). Német nyelven. Kiadói papírkö...
Vegyes csapattörténet, 5 kötet: Kis András: Az 1. hadosztály; A 6. hadosztály; A 16. gyalogezred; Tóth Sándor: A Budai Önkéntes ezred, Sárközi Sándor: Tűzércsapatok. 1945-1948. Bp., 1977-1980, Zrínyi. Kiadói kopott papírkötések.
Ju. A. Anderszen - A. I. Drozzsin - P. M. Lozzik: A szárazföldi csapatok légvédelme. Tisztek Könyvtára. Bp., 1982., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.