18901.
453. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 800 HUF
Baló József: A láthatatlan kórokozók filtrálható virusok. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXIX. köt. Bp., 1931, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 174 p.+ 2 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval.