18928. 453. Closed Online auction Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
0 HUF
Bloch Iván: Korunk nem élete. Bp., én., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Photo of the item taken by : tg