18923.
453. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Id. Issekutz Béla: Gyógyszertan I-II-III. Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban + Tájékoztató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Szerk.: A Gyógyszerismertető Orvostudományi Iroda. Bp., Egészségügyi Kiadó. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.