18896.
453. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
Magyar Bábakönyv a bábai hivatás gyakorlásáról. Bp., 1939., M. Kir. Állami Nyomda. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.