18894.
453. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
12 000 HUF
Sajóhelyi Frigyes: Geológia. I-II. köt. I. Általános rész. Dinamikai geológia és petrografia. II. A Föld története. Sztratigrafia és paleontológia. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 152-153. és 154-155. sz. Pozsony-Bp., 1903-1904, Stampfel Károly, 149+(3) p., 162+(6) p. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, kissé sérült borítókkal, a gerincen kis hiánnyal, belül jó állapotban.