Hasenfeld Artur: A szívbetegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára V. köt. Bp., 1904, Singer és Wolfner, VIII+195+21 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé foltos lapokkal.
Árkövy József: A fogak gondozása gyermekek és felnőtteknél. Bp., 1881, Eggenberger, (Hoffmann és Molnár-ny.), 8+128+1 p. + 2 (litográfiák) t. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, foltos.
Dr. Theiss Ede: Az áralakulás, termelés és jövedelemeloszlás matematikai elmélete. (Különlenyomat a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet Közlönye 1931-i évfolyamából). Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 98+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, részben fakó borítóval, helyenként apró lapszéli szakadásokkal. Az első oldalon dedikációval(?) vagy ajándékozási sorokkal.
Heidi Murkoff-Arlene Eisenberg-Sandee Hathaway: Az első 12 hónap. Újdönsült szülőknek a terhesség utáni időszakról. Bp.,2013,Park. Kiadói kartonált papírkötésben.
Vertse Albert: Madárvédelem. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
Sztrókay Kálmán: A vegyész versenye a természettel. Bp.,én., Országos Közművelődési Tanács. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban.
Hammer Dezső: A fertőtlenítés módjai. Fertőtlenítők, ápolók, ápolónők és más érdeklődők részére. Kérdésekben és feleletekben írta Székelyhídi - - Dr. Bp., 1927., Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 147+5 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
Bulletin de la Société Géologique de France 1846 - 1847. Párizs, 1847, Au lieu des séances de la Société. Francia nyelven. Félvászonkötés, kartonnal pótotl gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, néhány kevés lap kissé foxing foltos.