800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Alexej Tostoi: Peter der Este I-III. Bande. Moskau, 1949., Verlag für Fremdsprachige Literatur. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon-kötések, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborítók széle kissé szakadozott, valamint a papírborítók foltosak, és az egyik javított.