2 800 HUF
Publii Ovidii Nasonis Opera Volumen Tertium. Vindobonae, 1803, Typis Jos. Vinc. Degen, 2+612 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a könyvtest egyben van, de elvált a gerincétől, foltos lapokkal, a címlapon bélyegzővel, kis lyukkal, megviselt állapotban.