6 000 HUF
A vénusz sziget. Írta: X. Y. Fordította: A. B. C. Átdolgozta: Sz. hn., én., nyn. 2+6+2+16 p. Papírkötés, a lapok szakadtak, a címlap sérült. "Jól becsüld meg és csak a barátaidnak add oda olvasni!!!" Erotikus, pornográf témájú gépirat. "A regény csak 50 példányban jelent meg. Ez a példánya 42. példány másolata. Egyben tisztelet példány.