1 600 HUF
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésekről. Szerk. és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., [1936], Athenaeum, 312 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.