1 600 HUF
G. Fábri Zsuzsa: 40 arc, 40 Ãrás. Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, intézményi bélyegzÅ‘kkel, volt könyvtári példány.