4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Hafiz (1325-1390): 50 Ghazal. Szerk. és a tanulmányt írta: Dr. Sárközy Miklós. Pécs-Bp.,2018.,Pécsi Testvérvárosi Egyesület - Magyar Pen Club,(Pytheas-ny.) Perzsa és magyar. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban.