1 600 HUF
Kardos Tibor: Középkori kultúra, középkori költészet. A magyar irodalom keletkezése. A Magyar Történelmi Társulat Könyvei VII. (Bp., 1941), Magyar Történelmi Társulat, 290 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, intézményi bélyegzÅ‘kkel.