19365. 453. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Képek a középiskolából. Vértes Marcel rajzaival. Bp., é.n. (1937), Athenaeum, 151+1 p. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras