12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
MTA cím- és tartalomjegyzékek, 2 kötet: A Magyar Tud. Akadémia kiadásában megjelent munkák és folyóiratok betűrendes czim- és tartalomjegyzéke. (1830-1889. június hó végéig). Bp., 1890, MTA (Hornyánszky-ny.), 502 p. + A Magyar Tud. Akadémia kiadásában megjelent munkáknak és a folyóiratok tartalmának betűrendes czímjegyzéke. 1889-1910. II. rész. Bp., 1911, MTA, 593-1188 p. Félvászon-kötésben, helyenként sérült, a fűzéstől elváló lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.