5 000 HUF
21
Móricz Zsigmond: Sárarany. A szerzÅ‘ által aláÃrt példány. Bp.,é.n.,Athenaeum. Tizedik kiadás. Kiadói aranyozott, kissé laza egészvászon-kötés, cÃmlap alján kisebb szakadással, néhány kevés lap kijár.