19147. 453. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Ortutay Gyula: Írók, népek, századok. Bp., 1960. Magvető. 475 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Volt könyvtári példány, intézményi bélyegzéssel.
Photo of the item taken by : nagy_andras